BENZIN - čistič trysiek

už od
1,63 € s DPH (1,36 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber ZDARMA (Bratislava a Nesvady)


BENZIN 50ml - na čistenie trysiek Multifunkčný čistič trysiek novej generácie, ktorý už pri prvom použití dokonale vyčistí  a účinne odstráni usadeniny v palivovom...

Viac informácii
Kód: SUB031
Značka: K2

Dodávané objemy / varianty

BENZIN 50ml - čistič trysiek
BENZIN 50ml - čistič trysiek
Kód: ET3111
Dostupnosť:  skladom
Objem: 50 ml
Hmotnosť: 0.062 kg
Cena: 1,63 € s DPH (1,36 € bez DPH)
BENZIN GO! 250ml - čistič trysiek
BENZIN GO! 250ml - čistič trysiek
Kód: T322
Dostupnosť:  skladom
Objem: 250 ml
Hmotnosť: 0.270 kg
Cena: 4,45 € s DPH (3,71 € bez DPH)
GPF Go! 250ml
GPF Go! 250ml
Kód: T318
Dostupnosť:  skladom
Objem: 250 ml
Hmotnosť: 0.270 kg
Cena: 6,86 € s DPH (5,72 € bez DPH)

BENZIN 50ml - na čistenie trysiek

Multifunkčný čistič trysiek novej generácie, ktorý už pri prvom použití dokonale vyčistí  a účinne odstráni usadeniny v palivovom systéme, znižuje spotrebu paliva a emisie výfukových plynov. Chráni ho pred koróziou, obnovuje hodnotu výkonu, uľahčuje štart a predlžuje životnosť. Je bezpečný pre katalyzátory  a turbodúchadlá. POUŽITIE: Obsah fľaštičky vlejte do 40-80 l benzínu. Pri silne zanesených tryskách postup zopakujte. UPOZORNENIE: Použite celý obsah naraz.

BENZIN GO 250ml - na čistenie trysiek

Ultramoderná rada príslušenstva K2 Go! je určené pre vodičov, ktorí chcú predĺžiť životnosť svojich automobilových komponentov. Doplnky z programu Go! chránia najcitlivejšie systémy motora a znižujú riziko nákladných porúch.

Profesionálna prísada určená pre benzínové motory účinne odstraňuje kontamináciu zo vstrekovačov a palivového systému. Používa sa každých 10 000 km, uľahčuje štartovanie, zabraňuje strate výkonu a obnovuje hladký chod motora. Môže byť použitý pre všetky typy benzínových motorov. Je bezpečný pre lambda sondy, katalyzátory a filtre GPF.
Použitie: Pred tankovaním nalejte obsah plechovky do nádrže. Jedno 250 ml balenie vystačí asi na 45-65 litrov benzínu. Predávkovanie nie je škodlivé.
OBSAH: 250ml + LIEVIK

K2 GPF GO! – aditívum do benzínových motorov.

Ultra moderná séria príslušenstva K2 Go! Je určený pre vodičov, ktorí chcú predĺžiť životnosť komponentov svojho auta. Doplnky zo série Go! chránia najcitlivejšie systémy motora a znižujú riziko nákladných porúch. K2 GPF Go! 250ml je aditívum do benzínu určené na účinnú ochranu GPF (Gasoline Particulate Filter), ktorého úlohou je zachytávať sadze vznikajúce pri spaľovacom procese v moderných benzínových motoroch. Používa sa každých 2000 km, znižuje usádzanie sadzí a častíc uhlíka, zabezpečuje správne prúdenie výfukových plynov, čo zlepšuje spaľovanie a priaznivo ovplyvňuje životnosť GPF filtra a katalyzátora vo vašom aute. Odporúča sa najmä pre autá používané v meste, kde jazda na krátke vzdialenosti obmedzuje schopnosť efektívneho spaľovania sadzí v GPF filtri a v konečnom dôsledku vedie k jeho upchávaniu. Pravidelné používanie aditíva do benzínu K2 GPF Go! umožňuje udržiavať palivový systém čistý, čo sa premieta do menšieho znečistenia katalyzátora, systému recirkulácie výfukových plynov (EGR) a turbodúchadla. Menej znečistenia znamená dlhšiu, bezproblémovú prevádzku systémov s nižším rizikom zlyhania.

K2 GPF Go! možno použiť pre všetky typy benzínových motorov.

 

Potrebuje moje auto K2 GPF Go! 250 ml?

GPF filter je inštalovaný vo všetkých autách s benzínovým motorom, ktoré spĺňajú emisnú normu EURO 6, takže sa dá predpokladať, že je inštalovaný vo všetkých autách s benzínovým motorom vyrobeným po roku 2018.

 

Objem: 250ml

 

01. PREČO NAKUPOVAŤ OD NÁS:

- od roku 2005 sme VÝHRADNÝ DOVOZCA výrobcu značky K2 fi MELLE
- všetky nami ponúkané produkty sú KVALITNÉ ORIGINÁLY priamo od výrobcu
- disponujeme VLASTNÝM SKLADOM produktov K2
- objednávky vybavujeme v poradí v akom k nám prišli - EXPEDUJEME IHNEĎ alebo do 24 hodín
- nemáme REKLAMÁCIE, ak by predsa len nejaká bola, riešime ju okamžite
- ku všetkým produktom ponúkame ODBORNÚ POMOC
- pri osobnom odbere možnost VYSKÚŠAŤ ZDARMA niektoré produkty
- najlepšie CENY na trhu doporučené výrobcom

02. ZÁRUKA KVALITY OBCHODNEJ ZNAČKY K2 - U NÁS NAKUPUJETE S ISTOTOU !

Nové výrobky testujeme v dielňach doma i v zahraničí. Každý jeden je vyrobený s dôrazom na najmenšie detaily. Vrcholom úspechu v každej fáze výroby a distribúcie sú certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Takto si budujeme vzájomnú dôveru.

Vývoj a kvalita našich produktov nie je lacná záležitosť. Tieto náklady sa prenášajú aj do ceny výrobkov. Nakoľko sme výhradný dovozca výrobcu produktov K2 pre Slovensko od roku 2005, na našom webe prezentujeme nielen ceny doporučené výrobcom, ale aj ZÁRUKU kvality a ORIGINALITU produktov priamo od výrobcu.

VIAC IFORMÁCII SA DOZVIETE TU:Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.