DPF CLEANER - regeneruje filter pevných častí

už od
2,00 € s DPH (1,67 € bez DPH)

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


K2 DPF - čistí filter pevných častí - prísada do nafty DPF 50ml – prísada do nafty, regeneruje a chráni filtre DPF. Táto koncentrovaná prísada na...

Viac informácii
Kód: SUB067
Značka: K2
Doručenie:

Dodávané objemy / varianty

DPF CLEANER 50ml - regeneruje filter pevných častí
DPF CLEANER 50ml - regeneruje filter pevných častí
Kód: T316
Dostupnosť:  skladom
Objem: 50 ml
Hmotnosť: 0.065 kg
Cena: 2,00 € s DPH (1,67 € bez DPH)
DPF CLEANER 500ml - regeneruje filter pevných častí
DPF CLEANER 500ml - regeneruje filter pevných častí
Kód: W150
Dostupnosť:  skladom
Objem: 500 ml
Hmotnosť: 0.600 kg
Cena: 5,98 € s DPH (4,98 € bez DPH)

K2 DPF - čistí filter pevných častí - prísada do nafty

DPF 50ml – prísada do nafty, regeneruje a chráni filtre DPF. Táto koncentrovaná prísada na čistenie filtra pevných častíc, má veľmi jednoduché použitie. Krátke trasy a nerozohriaty motor spôsobujú rýchle zanášanie filtra DPF. Vysoko aktívne molekuly pôsobia ako príprava a podpora katalyzátora pri spaľovaní sadzí počas prevádzky motora.

POUŽITIE: Obsah balenia vlejte do nádrže pred tankovaním. Jedno balenie vystačí na cca 40 – 60 litrov nafty. V nákladných automobiloch použite väčšie množstvo prípravku – podľa potreby. Používajte po každých 3000 km.

 

K2 DPF - čistí filter pevných častí - prísada do nafty

DPF 500ml - sprej - profesionálny výrobok na regeneráciu filtrov upchatých nečistotou DPF/FAP v dieselových motoroch. Rozpúšťa a odstraňuje ložiská uhlíka a popola nahromadeného vo vnútri filtra bez nutnosti demontáže. Použitie je jednoduché a efektívne. Produkt obnovuje pôvodné parametre motora: zväčšuje silu, zmenšuje spaľovanie, eliminuje vznik problémov vyvolaných nezodpovedajúcim stavom filtra DPF. Po použití sa úplne vyparí, čiže nezanechá žiadne stopy.

POUŽITIE: Pred použitím vypnite motor aby jeho teplota bola nižšia ako 50 °C. Zdemontujte tlakový, alebo teplotný senzor. Pretrepte nádobu. Cez vzniknutý otvor vložte aplikačnú hadičku. Vyprázdnite celý obsah nádoby na jeden filter. Streknite 3 – 5 krát, nechajte pôsobiť po dobu 5 sekúnd, aby došlo k presnej penetrácii povrchu filtra. Namontujte späť tlakový, alebo teplotný senzor. Naštartujte motor a nechajte ho bežať na voľnobežných otáčkach najmenej 15 minút, aby sa úplne odparila kvapalina. Vykonajte 30 minútovú jazdu. Môže dôjsť k extrakcii zvyškových pár z výfukového systému. Produkt je určený pre profesionálov.

Ďalšie prísady - aditíva do paliva


Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.