EUROBLUE 1L (AD BLUE) - čistí výfukové plyny nafty

 
1,92 € s DPH (1,60 € bez DPH)

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


EUROBLUE / AD BLUE - netoxický vodný roztok močoviny Je vodný roztok 32,5% močoviny s čírou alebo slabo žltou farbou. Používa sa vo vznetových motoroch využívajúcich technológie...

Viac informácii
Kód: AB1
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 1000 ml
Hmotnosť: 1.100 kg
Doručenie:

EUROBLUE / AD BLUE - netoxický vodný roztok močoviny

Je vodný roztok 32,5% močoviny s čírou alebo slabo žltou farbou. Používa sa vo vznetových motoroch využívajúcich technológie selektívnej katalytickej redukcie /SCR/. Je netoxický, nehorľavý, bezpečný pre okolie a šetrný k životnému prostrediu. AD BLUE sa používa v technológii úpravy výfukových plynov v naftových motoroch využívajúcich technológiu SCR (Selective Catalytic Reduction). Znižuje škodlivé emisie oxidov dusíka do životného prostredia /NOx/. Pred použitím skontrolujte, či je produkt pevne zapečatený. Nenarušená plomba zaručí originalitu a najvyššiu akosť výrobku. Balenie vždy udržiavajte pevne zatvorené. Produkt nie je klasifikovaný ako nebezpečný pre zdravie človeka, ani pre životné prostredie. Odporúčaná teplota pre skladovanie je medzi -11,5° C až 30° C. Je nutné sa vyvarovať priamemu pôsobeniu slnečných lúčov. Nádoba je vybavená zátkou s lievikom, ktorý uľahčuje nalievanie roztoku do nádrže.

POUŽITIE: Produkt je určený iba pre vozidlá vybavené naftovými motormi s technológiou SCR v súlade s pokynmi výrobcu automobilu.

Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.