GRAVON LITE 50ml + Aplikátor

GRAVON LITE 50ml + Aplikátor - keramická ochrana laku 2 roky

 
21,04 € s DPH (17,53 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


K2 GRAVON LITE + Aplikátor - keramická ochrana laku na 2 roky. CHARAKTERISTIKA: K2 GRAVON LITE je veľmi jednoduchá a príjemná aplikácia, ktorá sa ľahko aplikuje mikrovláknom....

Viac informácii
Kód: G033
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 50 ml
Hmotnosť: 0.207 kg

K2 GRAVON LITE + Aplikátor - keramická ochrana laku na 2 roky.

CHARAKTERISTIKA:
K2 GRAVON LITE je veľmi jednoduchá a príjemná aplikácia, ktorá sa ľahko aplikuje mikrovláknom. Zabezpečuje vysokú hladkosť laku, ako v prípade najkvalitnejších klasických voskov, mimoriadne zvýrazňuje farbu laku (farba je po nanesení výrazne tmavšia) a chráni lak od 1 do 2 rokov. Keramický povlak K2 Gravon Lite je možné nanášať priamo na holý lak, aby bola zaistená dlhodobá ochrana laku až na 12 mesiacov. Produkt K2 Gravon Lite je možné použiť aj ako poslednú vrstvu na predtým nanesený náter (v množstve 1 až 3 vrstiev) produktom G030 K2 Gravon 50ml alebo produkt G031 K2 GRAVON 50ml. K2 Gravon Lite navyše vylepšuje vizuálny efekt konečnej úpravy, dodáva laku dokonalú hladkosť.

VLASTNOSTI VÝROBKU:
K2 GRAVON chráni povrchy pred poškriabaním, nečistotami, ÚV žiarením, soľou, vtáčím trusom, živicou, ako aj zvyškov po hmyze, koróziou a mechanickými poškodeniami spôsobené napr. odlietavajúcimi kamienkami. Znižuje riziko poškodenia vysokého lesku laku, najmä kruhových škrabancov viditeľných na priamom slnku. Vďaka keramickému povlaku nie je potrebné voskovanie automobilu a kvôli vynikajúcemu odpudzovaniu nečistôt a samočistiacim vlastnostiam môže znížiť frekvenciu čistenia. Na rozdiel od voskov sa keramický povlak nezmyje ani použitím chemických čistiacich prípravkov, vďaka čomu je to najtrvalejší známi spôsob zabezpečenia laku. Jediným spôsobom odstránenia laku je strojové leštenie. Zabezpečí tiež ochranu pred grafitmi, tým že nanesená farba sa neviaže s povrchom laku a preto sa dá ľahko odstrániť. Možno ho použiť aj na gumu, plast, sklo a kov. Gravon má veľmi kladné a vynikajúce recenzie od používateľov z automobilového, lodného a leteckého priemyslu. Je perfektne prispôsobený k ochrane diskov kolies proti negatívnym účinkom padajúcich pilín z brzdových platničiek.
Keramický ochranný povlak má veľkú odolnosť voči chemikáliám, ktoré ničia tradičnú voskovú ochranu a lak. Odolnosť voči nečistotám je zabezpečená vďaka vynikajúcej schopnosti povlaku na odpudzovanie nečistôt a vody, čím zostane lak dlhšie čistý a jeho umývanie je ľahšie a rýchlejšie.

SPôSOB POUŽITIA:
Dôležité upozornenia pre optimálne použitie:
1. Teplota pri aplikovaní má byť od 10°C do 35°C.
2. Ochranný povlak treba nanášať v uzatvorenom priestore alebo v tieni.
3. Nenanášať v nadmerne vlhkom prostredí.

PRÍPRAVA POVRCHU PRED APLIKOVANÍM VÝROBKU:
1. Umyť a dôkladne vysušiť lak.
2. Povrch musí byť zbavený smoly, nečistôt, zbytkov vosku alebo továrenskej ochrany laku. Pre úplné odstránenie všetkých nečistôt zachytených v mikro póroch laku, odporúčame použiť K2 ÍLOVITÁ HLINA NA LAK.
3. Poškodený lak je vopred potrebné strojovo preleštiť s prípravkom napr.: K2 LUSTER.

APLIKÁCIA:
1. Pred začatím nanášania keramického povlaku je potrebné dôkladne odmastiť povrch prípravkom K2 KLINET T6 s použitím mikrovlákna K2 BONA
2. Fľaštičku dôkladne pretrepať, naniesť 6-8 kvapiek na suchú tkaninu ovinutú na aplikátore (prvá aplikácia môže byť výdatnejšia na impregnáciu aplikátora).
3. Aplikovať krížovo, jedenkrát na povrch nie väčší ako 50x50 cm.
4. Po 3-5 min. po nanesení pri teplote cca 20°C vyleštiť povrch pomocou mikrovlákna (vyššia teplota čas schnutia skracuje, nižšia predlžuje). NEDOPUSTIŤ, ABY POVLAK NA LAKU ZASCHOL! (v tomto prípade môže byť povlak odstránený leštením)
5. Po nanesení a vyleštení prvej vrstvy počkať minimálne 1 hodinu. Veľmi vysoká trvanlivosť je dosiahnutá už po nanesení jednej vrstvy. Je však dovolené naniesť 2 alebo dokonca 3 vrstvy na získanie maximálnej trvanlivosti.

PO APLIKÁCII:
1. Odstaviť automobil na suchom mieste minimálne na 8 hodín.
2. V nasledujúcich 7 dňoch auto neumývať so žiadnymi chemickými prípravkami.

Výrobok je certifikovaný podľa ISO 9001 a 140001.

Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.