GRAVON SET 50ml - keramická ochrana laku 5 rokov

 
30,06 € s DPH (25,05 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber ZDARMA (Bratislava a Nesvady)


K2 GRAVON - keramická ochrana laku na 5 rokov. Je založená na vysokom obsahu kremíka. Na základe najnovších technológií sme vyvinuli produkt pre tých ...

Viac informácii
Kód: G030
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Hmotnosť: 0.000 kg

K2 GRAVON - keramická ochrana laku na 5 rokov.

Je založená na vysokom obsahu kremíka. Na základe najnovších technológií sme vyvinuli produkt pre tých  najnáročnejších automobilových nadšencov, ktorý poskytuje 100% spokojnosť s konečným efektom. Keramický povlak K2 GRAVON je jeden z najinovatívnejších produktov v našej ponuke, založený na nanotechnológiách, nekompromisne navrhnutý za účelom dosiahnutia čo najlepšieho výsledku.

EFEKTÍVNOSŤ:
50 ml fľaša je dostačujúca na 3 vrstvy na veľký osobný automobil (je veľmi pravdepodobné, že ostane ešte aj na ochranu diskov kolies).

VÝHODY: 
K2 GRAVON chráni povrchy pred poškriabaním, nečistotami, ÚV žiarením, soľou, vtáčím trusom, živicou, ako aj zvyškov po hmyze, koróziou a mechanickými poškodeniami spôsobené napr. odlietavajúcimi kamienkami. Znižuje riziko poškodenia vysokého lesku laku, najmä kruhových škrabancov viditeľných na priamom slnku. Vďaka keramickému povlaku nie je potrebné voskovanie automobilu a kvôli vynikajúcemu odpudzovaniu nečistôt a samočistiacim vlastnostiam môže znížiť frekvenciu čistenia. Na rozdiel od voskov sa keramický povlak nezmyje ani použitím chemických čistiacich prípravkov, vďaka čomu je to najtrvalejší známi spôsob zabezpečenia laku.
Jediným spôsobom odstránenia laku je strojové leštenie. Zabezpečí tiež ochranu pred grafitmi, tým že nanesená farba sa neviaže s povrchom a dá sa ľahko odstrániť.

POUŽITIE:
Povlak K2 GRAVON môže byť aplikovaný nie len na lak, ale tiež na gumu, plasty, kovy a sklo. Úspešne sa používa v automobilovom priemysle, jachtingu, letectve a priemysle. Je perfektne prispôsobený k ochrane diskov kolies proti negatívnym účinkom padajúcich pilín z brzdových platničiek.

VÝHODY POUŽITIA:
Keramický ochranný povlak má veľkú odolnosť voči chemikáliám, ktoré ničia tradičnú voskovú ochranu a lak. Odolnosť voči nečistotám je zabezpečená vďaka vynikajúcej schopnosti povlaku na odpudzovanie nečistôt a vody, čím zostane lak dlhšie čistý a jeho umývanie je ľahšie a rýchlejšie. Dlhotrvajúcu ochranu celého laku zabezpečí dôkladne nanesený produkt na cca 5 rokov. Keramický povlak vytvára vysoký lesk ktorý má niekoľko krát vyššie stupne lesku ako tradičné výrobky na leštenie automobilových lakov.

SPôSOB POUŽITIA:
Dôležité upozornenia pre optimálne použitie:
1. Teplota pri aplikovaní má byť od 10°C do 35°C.
2. Ochranný povlak treba nanášať v uzatvorenom priestore alebo v tieni.
3. Nenanášať v nadmerne vlhkom prostredí.

PRÍPRAVA POVRCHU PRED APLIKOVANÍM VÝROBKU:
1. Umyť a dôkladne vysušiť lak.
2. Povrch musí byť zbavený smoly, nečistôt, zbytkov vosku alebo továrenskej ochrany laku. Pre úplné odstránenie všetkých nečistôt zachytených v mikro póroch laku, odporúčame použiť K2 ÍLOVITÁ HLINA NA LAK. alebo POLY PRO S HLINKOU.
3. Poškodený lak je vopred potrebné strojovo preleštiť s prípravkom napr.: K2 LUSTER.

APLIKÁCIA:
1. Pred začatím nanášania keramického povlaku je potrebné dôkladne odmastiť povrch prípravkom K2 KLINET T6 s použitím mikrovlákna K2 BONA
2. Fľaštičku dôkladne pretrepať, naniesť 6-8 kvapiek na suchú tkaninu ovinutú na aplikátore.
3. Aplikovať krížovo, jedenkrát na povrch nie väčší ako 50x50 cm. 
4. Po 3-5 min. po nanesení pri teplote cca 20°C vyleštiť povrch pomocou mikrovlákna (vyššia teplota čas schnutia kráti, nižšia predlžuje). NEDOPUSTIŤ, ABY POVLAK NA LAKU ZASCHOL!
5. Po aplikácii a vyleštení prvej vrstvy počkať min. 1 hod. a proces opakovať (pre získanie maximálnej trvanlivosti odporúčame naniesť 3 vrstvy).
6. Prípadne po poslednej vrstve aplikovať prípravok K2 GRAVON RELOAD, ktorý zvýši sklz a zvýrazní farbu laku.

PO APLIKÁCII:
1. Odstaviť automobil na suchom mieste min. na 8 hod.
2. V nasledujúcich 7 dňoch auto neumývať so žiadnymi chemickými prípravkami. 
3. Pre pravidelnú údržbu náteru (cca 3-6 mesiacov) odporúčame použiť produkt K2 GRAVON RELOAD

ČO NÁJDETE V BALENÍ:
K2 GRAVON 50 ml 1ks
Aplikátor 1 ks
Tkanina aplikátor 5 ks
Mikrovlákno 1 ks

01. PREČO NAKUPOVAŤ OD NÁS:

- od roku 2005 sme VÝHRADNÝ DOVOZCA výrobcu značky K2 fi MELLE
- všetky nami ponúkané produkty sú KVALITNÉ ORIGINÁLY priamo od výrobcu
- disponujeme VLASTNÝM SKLADOM produktov K2
- objednávky vybavujeme v poradí v akom k nám prišli - EXPEDUJEME IHNEĎ alebo do 24 hodín
- nemáme REKLAMÁCIE, ak by predsa len nejaká bola, riešime ju okamžite
- ku všetkým produktom ponúkame ODBORNÚ POMOC
- pri osobnom odbere možnost VYSKÚŠAŤ ZDARMA niektoré produkty
- najlepšie CENY na trhu doporučené výrobcom

02. ZÁRUKA KVALITY OBCHODNEJ ZNAČKY K2 - U NÁS NAKUPUJETE S ISTOTOU !

Nové výrobky testujeme v dielňach doma i v zahraničí. Každý jeden je vyrobený s dôrazom na najmenšie detaily. Vrcholom úspechu v každej fáze výroby a distribúcie sú certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Takto si budujeme vzájomnú dôveru.

Vývoj a kvalita našich produktov nie je lacná záležitosť. Tieto náklady sa prenášajú aj do ceny výrobkov. Nakoľko sme výhradný dovozca výrobcu produktov K2 pre Slovensko od roku 2005, na našom webe prezentujeme nielen ceny doporučené výrobcom, ale aj ZÁRUKU kvality a ORIGINALITU produktov priamo od výrobcu.

VIAC IFORMÁCII SA DOZVIETE TU:Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.