Mohlo by Vás zaujímať:

Kliknutím na nadpis sa dozviete viac.Mám sa registrovať pri vytváraní objednávky alebo nemusím?

Ak sa zaregistrujete získate od nás  výhody:

Samotná registrácia k vytvoreniu objednávky nie je potrebná. Ak sa ale zaregistrujete, môže Vám to priniesť rôzne výhody, ktoré pripravujeme v priebehu roka a o ktorých Vas informujeme prostredníctvom e-mailu, ktorý Ste zadali pri registrácii

Po registrácii a podľa počtu objednávok Vám bude zaslaný zľavový kód. Žiadne zľavové body nerozdávame. Zľavový kód ktorý dostanete má spravidla dlhšiu dobu platnosti, má nastavený počet opakovaní - podľa toho ako dlho s nami spolupracujete a po vložení tohoto kódu pri dokončovaní objednávky sa Vám peňažná zľava ihneď odpočíta z ceny, takže hneď platíte u túto poskytnutú zľavu menej. Čím dlhšie Ste s nami a objednávate tovar od nás, tým väčšie zľavy od nás dostávate.

Ste medzi prvými, ktorých informujeme o nových produktoch, akciách. Toto platí iba v prípade, keď si zaškrtnete pri registrácii políčko - Odber noviniek.

Ostaňte s nami – dozviete sa viac...

OSOBNÝ ODBER: dá sa tovar vyzdvihnúť aj osobne?

Áno dá sa. Vieme sa dohodnúť aj na osobnom odbere v našej firme. V tom prípade sa poštovné neúčtuje. Osobný odber ale neznamená rozvoz Vašej objednávky po Bratislave.

Predajňa: Mám predajňu - za uvedené ceny si môžem tovar kúpiť na ďaľší predaj?

Áno môžete - ALE - uvedené ceny na našich stránkach sú ceny tovarov pre konečného spotrebiteľa vrátane DPH, ktorý si ho môže zakúpiť aj prostredníctvom našich stránok.

Ak sa zaregistrujete, vypíšete potrebné údaje vo formulári, ktorý sa Vám zobrazí, potom budete po našom overení údajov preradený do Vašej cenovej hladiny, kedy sa Vám už budú zobrazovať (po následnom prihlásení) veľkoobchodné ceny za ktoré si môžete náš tovar objednávať.

Tovar: Tovar už kupujem od predajcu - prečo sa mám registrovať?

Registrácia Vám prináša výhody využitia akcií, ktoré Vám ponúkame iba v prípade objednania tovaru cez našu webovú stránku. Tovar môžete objednávať 24 hodín denne. Objednaný tovar Vám bude dodaný našim regionálnym zástupcom, prípadne kuriérskou spoločnosťou.