MAGIC BAND 2,5x163cm

MAGIC BAND 2,5x163cm - opravárska páska

 
5,54 € s DPH (4,62 € bez DPH)

K2 MAGIC BAND - opravná páska 2,5x163cm Profesionálna opravná a tesniaca páska. Vhodná na všetky opravné a tesniace práce  v dielni, priemysle a v...

Viac informácii
Kód: B304
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Hmotnosť: 0.140 kg

K2 MAGIC BAND - opravná páska 2,5x163cm

Profesionálna opravná a tesniaca páska. Vhodná na všetky opravné a tesniace práce  v dielni, priemysle a v domácnosti. Natiahne sa viac ako 3-krát. Nepraská. Môže byť použitá na znečistených a vlhkých povrchoch, nerozpadne sa na prudkom slnku, ani na mraze. Poskytuje silné, vodotesné a hermetické tesnenie. Po odstránení nezanechá stopu. Je odolná voči extrémnym prevádzkovým podmienkam.

Rozsah prevádzkových teplôt pri práci s páskou: od -54° C do +260° C.

Stálosť pri roztiahnutí: 5 Mpa (700 PSI) – odolnosť na radiáciu UV:, dielektrická pevnosť: 16 kV/nm; odoláva kyselinám, palivám, morskej vode, olejom a chemikáliam.

POUŽITIE: Odvinúť potrebnú dĺžku červenej pásky. Oddeliť od ochrannej fólie. Začiatok pásky je nutné pevne zatlačiť na povrch a začať ovíjanie vrstiev s presahom 2/3 šírky pásky. Počas ovíjania je nutné pásku silne naťahovať. Jej dĺžka sa zväčší až 3 krát. Odtrhnúť pásku od rolky a navinúť ju až do konca.

Špeciálne aplikácie: AUTO-MOTO: Okamžitá oprava tesnosti chladiaceho systému, výfukového systému a  inštalácie káblov. PRIEMYSEL: Izolácia elektrických káblov, utesnenie hydraulických spojok, páska na ovíjanie rukovätí a madiel, maskovacia páska. LODE A ČLNY: Opravy pod vodou, ovíjanie lanových koncoviek, rúr a nárazníkov.

Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.