MILITEC-1 250ml - chráni kovové časti

 
9,49 € s DPH (7,91 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber ZDARMA (Bratislava a Nesvady)


K2 MILITEC 1 – 100% syntetická prísada do oleja Výrobok pochádzajúci z U.S.ARMY 100% syntetický prídavok do oleja vyrobený s podporou najpokrokovejšej technológie...

Viac informácii
Kód: T380
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 250 ml
Hmotnosť: 0.403 kg

K2 MILITEC 1 – 100% syntetická prísada do oleja

Výrobok pochádzajúci z U.S.ARMY

100% syntetický prídavok do oleja vyrobený s podporou najpokrokovejšej technológie nanočastíc. Neobsahuje žiadne potencionálne škodlivé pevné elementy. MILITEC-1 je prostriedok na zošľachtenie kovov najvyššej kvality (METAL CONDITIONER), nemení pružnosť materiálu, chráni kov pomocou pevnej syntetickej väzby molekúl nanočastíc a taktiež zabraňuje korózii. Účinné zložky pôsobia na kov priamo riadenou chemickou reakciou. Viažu sa s kovom na molekulárnej úrovni a prenikajú do priestorov kryštalických vrstiev dotýkajúcich sa častí. Pri vysokom tlaku a teplote vytvárajú v kove supertenkú povrchovú vrstvu s odlišnou kryštalickou štruktúrou, ktorá vďaka svojmu pevnému a hladkému povrchu výrazne znižuje trenie. Povrchy ošetrené preparátom MILITEC-1 prispievajú k lepšiemu, tichšiemu a oveľa ekonomickejšiemu chodu motora alebo stroja, dokonca pri väčšej záťaži.

MILITEC-1 znižuje trenie a teplotu vznikajúcu medzi trecími kovovými plochami- značne predlžuje čas exploatácie častí podliehajúcich treniu- integruje sa do štruktúry kovu a ostáva tam aj po výmene oleja, nevytvára dodatočnú vrstvu, ktorá by ovplyvňovala tolerancie- znižuje opotrebenie trením, pri uvedení do chodu hlavne pri nízkych teplotách - chráni pred kyslými látkami, atd..

MILITEC-1 ako produkt pokrokovej technológie môže byť použitý do: motorov, prevodoviek, hydraulických zariadení, na čistenie a konzerváciu zbraní, atď...

MILITEC-1 sa môže miešať s benzínom, naftou, syntetickými aj minerálnymi olejmi, všetkými kvapalinami používanými v hydraulických zariadeniach a dokonca s vazelínou.

Automobily osobné, dodávkové a motocykle:

Motor - mazacia sústava: benzínový, naftový: 50-60 ml/1l oleja, opakovať po 20000 km, nezávisle od výmeny oleja.V motoristickom športe (rally, závody) a taktiež v tuningovaných automobiloch, sa doporučuje zdvojnásobiť dávku a taktiež použiť MILITEC-1 pri každej výmene oleja.

Prevodovky: manuálne, automatické: 125 ml na jednu náplň, opakovať po 50 000 km.

Diferenciál: 50-60 ml na jednu náplň, opakovať po 50 000 km.

Zlepšenie riadenia: 30 ml na jednu náplň, opakovať okolo 50 000 km.

Klimatizácia: 15 ml pri každej výmene kvapaliny.

Ložiská kolies: naniesť tenkú vrstvu pred mazaním.

Dvojtaktné motory: 40 ml/1l oleja, ktorý bude zmiešaný s palivom.

Nákladné automobily, autobusy, traktory, stavebné stroje, banské kombajny, lodné motory a iné:

Motor: 50ml/1l oleja pri každej výmene oleja.

Prevodovky / diferenciály: 30 ml na 1 liter oleja na každých 700 hodín práce.

Mazanie: 45ml/1l maziva alebo mazacieho oleja na jednu sezónu.

Priemysel:

Skrine pohonov, hydraulické pohony, redukčné prevody: 30 ml/1l  maziva opakovať po 50 000 km alebo po 1000 hodinách.

Kompresory: 30ml/1l  maziva, opakovať pri každej výmene maziva alebo po 1000 hodinách práce.

Chladiace zariadenia, klimatizátory: 8ml/1l chladiacej kvapaliny.

Práca s kovmi: rozotrieť tenkú vrstvu na povrchu kovu pri rezaní závitov, vŕtaní, obrábaní, atď...

Konzervácia reťazí: kov potrieť tenkou vrstvou preparátu. Pri použití v priemyselných zariadeniach doporučujeme systematicky kontrolovať teplotu, chvenie, šumy, spotrebu elektriky. Vďaka tomu je možné určiť, kedy je potrebné doliať preparát MILITEC-1 do zariadenia.

Strelné zbrane: zbraň je potrebné rozobrať , pomocou odmasťovacieho rozpúšťadla vyčistiť hlaveň a celú konštrukciu. Natrieť preparátom MILITEC-1 vnútro hlavne a všetky ostatné kovové časti. Po niekoľkých strelách vytrieť zbraň do sucha. MILITEC-1 znižuje trenie a opotrebenie konštrukcie, zabraňuje usadzovaniu sadzí, olova a iných znečistení, zvyšuje rýchlosť strely a zlepšuje presnosť. Doporučuje sa použiť MILITEC-1 po okolo 1000 strelách. Pred použitím dôkladne potriasť, premiešať.

POUŽÍVATELIA MILITEC-1:

ABB Power Equipment; AIRCO Industries; ALABAMA River Pulp; Amoco; Area Transit Authority; BOEING; Briggs&Stratton Motors; Canon USA; Caterpillar; CIA; City of Chicago; City of York; Colt Colemman; DEA; Daily Press-Newport; DuPont Exxon Corporation; Electric Generators; FBI; Flint Div.; GM-Buick-Oldsmobile-Cadilac; GM-Chevrolet; GM-Pontiac; Hawaiian Electric; Homelite Pumps; James River Corporation; Juki Union Standard; Maryland State Police; Municipal Water Department; McDonnell Dauglas; Mercedes-Benz-Brazil; Michelin Tire Co.; Mountaineer Gas; NASA; New River Electric; Olin Corp.; PA Water Department; Pennsylvania State Police; Potomac Electric Power Company; Public Service Electric&Gas; Royal Canadian Mounted Police; Sea Jin Stone Korea; Schlumberger; Schell Chemicals; Siemens Corp.; SNCF; Toyota-Japan and Thailand; TGV; Uncle Ben´s; Union Carbide; VA Detroit Diesel Co.Corporation; Washington Metro; West Point Pepperill; PETUEL;

Neopužívajte náhrady keď môžete mať ORIGINÁL !

01. PREČO NAKUPOVAŤ OD NÁS:

- od roku 2005 sme VÝHRADNÝ DOVOZCA výrobcu značky K2 fi MELLE
- všetky nami ponúkané produkty sú KVALITNÉ ORIGINÁLY priamo od výrobcu
- disponujeme VLASTNÝM SKLADOM produktov K2
- objednávky vybavujeme v poradí v akom k nám prišli - EXPEDUJEME IHNEĎ alebo do 24 hodín
- nemáme REKLAMÁCIE, ak by predsa len nejaká bola, riešime ju okamžite
- ku všetkým produktom ponúkame ODBORNÚ POMOC
- pri osobnom odbere možnost VYSKÚŠAŤ ZDARMA niektoré produkty
- najlepšie CENY na trhu doporučené výrobcom

02. ZÁRUKA KVALITY OBCHODNEJ ZNAČKY K2 - U NÁS NAKUPUJETE S ISTOTOU !

Nové výrobky testujeme v dielňach doma i v zahraničí. Každý jeden je vyrobený s dôrazom na najmenšie detaily. Vrcholom úspechu v každej fáze výroby a distribúcie sú certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Takto si budujeme vzájomnú dôveru.

Vývoj a kvalita našich produktov nie je lacná záležitosť. Tieto náklady sa prenášajú aj do ceny výrobkov. Nakoľko sme výhradný dovozca výrobcu produktov K2 pre Slovensko od roku 2005, na našom webe prezentujeme nielen ceny doporučené výrobcom, ale aj ZÁRUKU kvality a ORIGINALITU produktov priamo od výrobcu.

VIAC IFORMÁCII SA DOZVIETE TU:Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.