MIXER 1L HDPE - fľaška+rozprašovač

 
1,86 € s DPH (1,55 € bez DPH)

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


K2 MIXER - pohodlná, odolná a pevná fľaša vyrobená z HDPE Vysoko kvalitná náhradná fľaša vhodná na takmer všetky nami ponúkané produkty. Má...

Viac informácii
Kód: D7001
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 1000 ml
Hmotnosť: 0.120 kg
Doručenie:

K2 MIXER - pohodlná, odolná a pevná fľaša vyrobená z HDPE

Vysoko kvalitná náhradná fľaša vhodná na takmer všetky nami ponúkané produkty. Má ergonomický tvar. V rukách dokonalo sedí. Je navrhnutá na časté použitie. Rozprašovač s 2 funkciami prúdu: silný alebo rozprašovaný.

Má stupnicu pre ľahkú prípravu pracovného roztoku a priehľadný prúžok, ktorý umožňuje súčasné riadenie množstva produktu. Fľaša má biely štítok na ktorý sa dá písať napr. názov prostriedku, riedenie, dátum a pod.

Kapacita: 1 liter

Čo je plast HDPE?

HDPE:  High Density Polyethylene (HDPE) – polyetylén s vysokou hustotou. Polyetylén  spolu s polypropylénom sa často používa na výrobu kozmetických fliaš a čistiacich prostriedkov. Môžu sa i kombinovať (napr. fľaša PE a uzáver PP), spolu sa veľmi dobre recyklujú. 

Hustota HDPE je v rozmedzi 0,93 až 0,97 g/cm3, teplotne odolný v rozmedzí -50°C až 110°C. Polyethylen s vysokou hustotou je chemicky odolný, bez zápachu a vhodný na priamy kontakt s potravinami, netoxický, recyklovatelný. HDPE je široko využívaný, napríklad na výrobu varných sáčkov, uzáverov PET fliaš, kojeneckých fliaš, vodovodných potrubí, rozvodov plynov, chemicky odolných potrubí, palivových nádrží do aut, obalov na čistiace prostriedky, izolačných lepeniek, zváraných výrobkov. Čoraz častejšie je využívaný na výrobu materiálov slúžiacich ako náhrada dreva (WPC). Výrobky sú označované recyklačným symbolom 2. Z ekologického hľadiska sú HDPE fólie nezávadné, recyklovateľné, dajú sa skládkovať alebo likvidovať spaľováním, pri ktoróm nevznikajú škodlivé látky pre životné prostredie.

TLAKOVÉ ROZPRAŠOVAČE


Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.