MOLT 1L - sušiaci vosk

 
4,79 € s DPH (3,99 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


K2 MOLT - sušiaci vosk Sušiaci vosk na umývanie auta s núteným obehom vody a na ručné umývanie auta s odstraňovaním vody pomocou stierky. Na laku, skle a gumených prvkoch...

Viac informácii
Kód: M850
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 1000 ml
Hmotnosť: 1.100 kg

K2 MOLT - sušiaci vosk

Sušiaci vosk na umývanie auta s núteným obehom vody a na ručné umývanie auta s odstraňovaním vody pomocou stierky. Na laku, skle a gumených prvkoch nezanecháva bielu farbu. Je ideálny na voskovanie -  sušenie v samoobslužnej umývarke automobilov. Aplikuje a strieka sa na predtým umytú karosériu vozidla a umožňuje vám okamžite rozložiť vodnú vrstvu na kvapky, ktoré sa dajú vďaka ventilácii ľahko eliminovať. Vytvára na karosérii neviditeľnú, vysoko mazateľnú, vysoko ochrannú a vodu odpudzujúcu vrstvu, ktorá dodáva farbe lesk. Vynikajúca stabilita pri nízkych teplotách, okolo 0°C a dobrá kompatibilita s vápenatými vodami poskytujú počas zimy bezkonkurenčný výkon a systémoch, ktoré používajú tvrdú vodu.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Systémy systémy vybavené elektronickými dávkovacími čerpadlami:
Použite čistý vosk. Nastavte sací výkon medzi 20 až 30ml MOLT na auto.

Umývanie áut s dávkovacími systémami typu Venturi:
Zrieďte MOLT na 5% vodou (0,5 l produktu na každých 10 litrov vody). Odsávanie upravte vydaním asi 400/600ml vosku pre každý umývací cyklus. Optimálne množstvo závisí od tvrdosti vody, typu systému (oplachovanie, rozprašovanie) a atmosférických podmienok (teplota, vlhkosť). Na jeho meranie musíte vykonať testy.

Koncentrácia - 0,5 litra produktu na 10 litrov vody.

Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.