PROLOK HIGH 6ml na závity

PROLOK HIGH 6ml na závity - vysoká pevnosť

 
2,08 € s DPH (1,73 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber ZDARMA (Bratislava a Nesvady)


K2 PROLOK HIGH - VYSOKÁ PEVNOSŤ Nevysychá na vzduchu, naopak tvrdne pri kontakte s kovovými časťami. Zabezpečuje spoľahlivú pevnosť závitových spojov pred uvoľňovaním, koróziou a po...

Viac informácii
Kód: B151N
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 6 ml
Hmotnosť: 0.029 kg

K2 PROLOK HIGH - VYSOKÁ PEVNOSŤ

Nevysychá na vzduchu, naopak tvrdne pri kontakte s kovovými časťami. Zabezpečuje spoľahlivú pevnosť závitových spojov pred uvoľňovaním, koróziou a po vytvrdení nepraská. Zaisťuje spoje i pri otrasoch a vibráciách. Nahrádza poistné podložky a matice. Pri demontáži potrebujete PROFI náradie. Ak potrebujete strednú silu fixácie použite PROLOK TYPE 243. Nepoužívajte na plasty!

POUŽITIE: 1. Pred použitím pretrepte. 2. Dôkladne očistite a vysušte povrch závitového spoja. 3. Naneste kvapku na koniec závitu. 4. Zaskrutkujte. 5. Spájanými časťami nehýbte počas 15 min. Úplná sila spoja je po 24 hod.

Anaeróbne lepidlá sú tekuté lepidlá, pomocou ktorých zabránime samovoľnému povoleniu utiahnutých skrutiek. Nahrádzajú takzvané perové podložky, ktoré zabraňovali samovoľnému povoleniu utiahnutej skrutky. Umožňujú demontáž pri použití štandardného náradia. Zabraňujú povoleniu spojov aj pri vibráciách. Obzvlášť doporučujeme na montáž v opravárenských dielňach. Možno ich použiť aj pri nepatrnej stope po mastnote.

♥ Ďaľšie ANAERÓBNE LEPIDLÁ - kliknite na Tag PROLOK alebo TU ⊕

♥ Ďaľšie LEPIDLÁ / SILIKÓNY / TMELY - kliknite TU ⊕

Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.