QUANTUM 140gr - syntetický vosk

 
7,09 € s DPH (5,91 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


K2 QUANTUM – ochranný syntetický vosk + mikrovlákno 40x40cm Zabezpečuje dlhotrvajúcu ochranu aj po niekoľkých umytiach. Dosahuje hlboký lesk laku. Ľahko sa nanáša. Na plastoch...

Viac informácii
Kód: G0101
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 140 ml
Hmotnosť: 0.322 kg

K2 QUANTUM – ochranný syntetický vosk + mikrovlákno 40x40cm

Zabezpečuje dlhotrvajúcu ochranu aj po niekoľkých umytiach. Dosahuje hlboký lesk laku. Ľahko sa nanáša. Na plastoch nezanecháva šmuhy. Chráni pred oxidáciou, UV – žiarením, koróziou a drobnými škrabancami. Je dokonale vhodný na ručné a strojové používanie. Vysoko efektívny, stačí iba 50 ml na automobil. Obsahuje príjemnú vôňu zeleného čaju. Bezpečný pre laky. Dobre udržiavaný lak je vizitka automobilu a jeho majiteľa. Na základe výskumu a testov sme vytvorili syntetický ochranný vosk QUANTUM. Je to výnimočný vosk na báze najvyššej akosti polymérov, ktorý Vám zabezpečí dlhotrvajúcu ochranu laku. Obsahuje unikátne zloženie materiálov, ktoré vracajú pôvodnú farbu laku a vytvárajú hlboký lesk. Po použití sa lak stáva ideálne hladký. Zvyšuje povrchové napätie vodných kvapiek, čo uľahčuje ich prietok. Odskúšajte si GOLD QUANTUM a zistite si sami osobne, že jeho používanie garantuje zachovanie ideálneho laku na veľmi dlhý čas.

POUŽITIE: Naneste produkt pomocou špongie. Po chvíli leštite pomocou priloženého mikrovlákna, ktoré je v cene tohto balenia.

ODPORÚČAME: Pred použitím lak dôkladne umyte a očistite. Pre maximálnu trvanlivosť ochranného povlaku, musí byť lak zbavený od všetkých nečistôt.


V reakcii na rastúce požiadavky našich zákazníkov vytvorili sme značku K2 GOLD. Tieto produkty sú najviac inovatívne v našom sortimente, ktoré bez kompromisov dokážu dosiahnuť čo najlepšieho výsledku. Vďaka ním je starostlivosť o automobil oveľa jednoduchšia ako doteraz a poskytuje 100% spokojnosť s konečným výsledkom. Spokojnosť produktov K2 Gold bola potvrdená v mnohých testoch. Zaručuje kvalitu a účinok bezprecedentnej úrovne iných kozmetických prípravkov dostupných na maloobchodnom trhu. Produkty K2 Gold sú ponúkané v zostave s iným výrobkom, vyznačujúce sa pôsobivým dizajnom, čím sa zaraďujú medzi iné prestížne značky výrobcov autokozmetiky.Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.