VAPRON SET - set na regeneráciu plastových svetlometov

 
30,34 € s DPH (25,28 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber ZDARMA (Bratislava a Nesvady)


K2 VAPRON SET - profesionálna regenerácia svetlometov K2 Vapron Pro je špeciálna sada na profesionálnu regeneráciu svetlometov áut vyrobených len z plastov. Odstraňuje všetky...

Viac informácii
Kód: D7900
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 600 ml
Hmotnosť: 1.590 kg

K2 VAPRON SET - profesionálna regenerácia svetlometov

K2 Vapron Pro je špeciálna sada na profesionálnu regeneráciu svetlometov áut vyrobených len z plastov. Odstraňuje všetky škrabance, zafarbenie a matovanie. Súprava vám umožňuje vykonať čo najefektívnejšiu a najodolnejšiu renováciu. Vďaka prestavbe továrenskej polykarbonátovej vrstvy (polycarbon) získavajú svetlomety bezchybný vzhľad. Sada je určená len na profesionálne použitie.

Spôsob použitia: 1. Dôkladne vyčistite svetlomety a chráňte priľahlé časti. 2. Použite vodný brúsny papier v závislosti od stavu svetlometov, začnite s nižšími a postupne prejdite na vyššie stupne (800-3000 pre silne poškodené svetlomety, 1500-3000 pre menej poškodené svetlomety). 3. Dôkladne povrch vysušte a odmastite. 4. Tekutinu nalejte do priloženej šálky (maximálne do polovice), potom ju pripojte na cca 4-6 minút, počkajte, kým sa nezačne odparovať. 5. Pomocou pripojenej misky naneste paru na povrch reflektora. Maximálna doba jednej prevádzky zariadenia by nemala presiahnuť 20 minút. 6. Nechajte asi 8 hodín v suchej miestnosti vytvrdnúť. Nepoužitú tekutinu nalejte do hliníkovej fľaše. Pevne utiahnite maticu. Pozor! Pri práci sa odporúča používať ochranné rukavice a masku na ochranu dýchacích ciest. Zabráňte kontaktu kvapaliny s akýmkoľvek povrchom. Súprava nie je vhodná na regeneráciu sklenených svetlometov.

Sada obsahuje:

Regeneračná kvapalina 600 ml
Pohár na nanášanie tekutín (čajník)
Plastový kryt pohára
Dodatočné prekrytie pohára s flexibilnou hadicou (na ťažko dostupné miesta)
Tesnenie 2 ks.
Nabíjačka

Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.