BALSAM 700ml - vosk na lak

už od
2,34 € s DPH (1,95 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber ZDARMA (Bratislava a Nesvady)


K2 BALSAM - vosková politúra na lak karosérie Každý z nás si rád ochráni svoje auto pred vplyvmi počasia, rád by mal svoje vozidlo aj po rokoch v dobrom stave nielen po...

Viac informácii
Kód: SUB143
Značka: K2

Dodávané objemy / varianty

BALSAM 700ml - vosk na lak
BALSAM 700ml - vosk na lak
Kód: K010M
Dostupnosť:  skladom
Objem: 700 ml
Hmotnosť: 0.760 kg
Cena: 2,34 € s DPH (1,95 € bez DPH)

K2 BALSAM - vosková politúra na lak karosérie

Každý z nás si rád ochráni svoje auto pred vplyvmi počasia, rád by mal svoje vozidlo aj po rokoch v dobrom stave nielen po motorickej stránke, ale aj  karosériu čo najdlhšie v dobrom stave t.j. peknú, lesklú a udržiavanú. Je to celkom jednoduché a určite lacnejšie ako si auto prelakovať.

Jedným zo spôsobov ochrany je používanie kvalitných voskových politúr, ktorých ochranné a zároveň čistiace pôsobenie je nespochybniteľné. Jedným z takýchto prípravkom je K2 BALSAM, ktorý sa mimoriadne rýchlo a jednoducho nanáša kvôli jeho jednoduchému použitiu. Efektívne a rýchlo získate intenzívny lesk laku. Vráti karosérii jej pôvodnú farbu, aby vyzeral ako nový. Zvlášť sa odporúča na nové laky, samozrejme aj na metalické t.z. na udržiavané laky.

DO POZORNOSTI: Ak je lak zvlášť znečistený, a veľmi zájdený s malými škrabancami odporúčame použiť brúsnu pastu K2 TURBO.

POUŽITIE: Balenie v rozprašovači umožní jednoduché použitie. Dbajte, aby bol prípravok poriadne premiešaný a tak fľašu poriadne pretrepte. Najprv však karosériu dôkladne umyte šampónom K2 EXPRESS. Dôkladne spláchnite a nechajte vysušiť, alebo vytrite do sucha. Nanášajte pomocou mäkkej tkaniny alebo špongiou K2 APLIKATOR.

Potom už stačí iba vyleštiť do vysokého lesku napr. našimi kvalitnými mikrovláknami, ktoré sú v ponuke na našich internetových stránkach.

POZOR: Prípravok nepoužívajte na slnku a na rozohriatu karosériu. 

V PONUKE máme ešte tekutý vosk SPID WAX, ktorý je možné použiť aj na mokrú karosériu, alebo MOTO FIX výrobok modernej technológie s prídavkom syntetického vosku.

01. PREČO NAKUPOVAŤ OD NÁS:

- od roku 2005 sme VÝHRADNÝ DOVOZCA výrobcu značky K2 fi MELLE
- všetky nami ponúkané produkty sú KVALITNÉ ORIGINÁLY priamo od výrobcu
- disponujeme VLASTNÝM SKLADOM produktov K2
- objednávky vybavujeme v poradí v akom k nám prišli - EXPEDUJEME IHNEĎ alebo do 24 hodín
- nemáme REKLAMÁCIE, ak by predsa len nejaká bola, riešime ju okamžite
- ku všetkým produktom ponúkame ODBORNÚ POMOC
- pri osobnom odbere možnost VYSKÚŠAŤ ZDARMA niektoré produkty
- najlepšie CENY na trhu doporučené výrobcom

02. ZÁRUKA KVALITY OBCHODNEJ ZNAČKY K2 - U NÁS NAKUPUJETE S ISTOTOU !

Nové výrobky testujeme v dielňach doma i v zahraničí. Každý jeden je vyrobený s dôrazom na najmenšie detaily. Vrcholom úspechu v každej fáze výroby a distribúcie sú certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Takto si budujeme vzájomnú dôveru.

Vývoj a kvalita našich produktov nie je lacná záležitosť. Tieto náklady sa prenášajú aj do ceny výrobkov. Nakoľko sme výhradný dovozca výrobcu produktov K2 pre Slovensko od roku 2005, na našom webe prezentujeme nielen ceny doporučené výrobcom, ale aj ZÁRUKU kvality a ORIGINALITU produktov priamo od výrobcu.

VIAC IFORMÁCII SA DOZVIETE TU:Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.