Ílovitá hmota na lak

Vysoko kvalitná mäkká a poddajná hlina pomocou ktorej odstránite znečistenia na laku, ktoré sa nedajú odstrániť počas bežného umývania. Dôkladne vyčistí nečistoty, ktoré "uviazli" v mikroprasklinách laku, ako napríklad prach, zvyšky hmyzu, smoly, asfaltu a rôzne iné cestné nečistoty. Je úplne bezpečná pre všetky typy laku - nezašpiní ani nepoškriabe povrch laku. Doporučujeme použiť pred leštením, a potom použiť vosk, ktorý pri pravidelnom používaní dokonale osvieži farbu. Je veľmi ideálna na čistenie kolies z ľahkých zliatin od ťažkých nečistôt z brzdových doštičiek. Da sa vytvarovať presne do ruky, čo výrazne zjednodušuje použitie, ktoré je potom veľmi jednoduché.

Ako postupovať?

 

Obr.1-3

Obr.1 Hlina je hermeticky uzatvorená. Prosím, rozbaľte ju. Obr.2 Odoberte približne 20-30 gramov hliny.Obr.3 Vyhnieťte medzi prstami plochý disk ako je vidieť na obrázku.

 

Obr. 4-5

Obr.4 Povrch laku musí byť najskôr dôkladne umytý pomocou autošampónu. Hlinu použite v spojemí s prípravkom K2 Spectrum alebo s vodou a autošampónom K2 Express. Zaroste (navlhčite) lak týmto roztokom. Obr.5 Pretierajte lak aby ste odstránili nečistoty.


Obr. 6
Obr.6 Akonáhle ostane hlina na povrchu znečistená, zložte ju špinavou stranou do seba a znovu vyhnieťte hlinu na plochý disk.Potom opakujte čistenie.


Obr.7
Obr.7 Aby bolo možné vyhodnotiť účinnosť čistenia, porovnajte hlinu pred začiatkom práce a po skončení.

Ďakujeme Vám za Váš záujem o naše výrobky a v prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte info@petuel.sk

Ílovitá hmota na lak

Petuel team04.08.2019