KLIMA DOKTOR 500ml - čistič klimatizácie

 
2,96 € s DPH (2,47 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


KLIMA DOKTOR - čistič klimatizácie Produkt vysokej kvality, ktorý odstráni nepríjemné zápachy a vytvorí sviežu arómu v automobile. Môže sa použiť do všetkých druhov...

Viac informácii
Kód: W1001
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 500 ml
Hmotnosť: 0.600 kg
Doručenie:

KLIMA DOKTOR - čistič klimatizácie


Produkt vysokej kvality, ktorý odstráni nepríjemné zápachy a vytvorí sviežu arómu v automobile. Môže sa použiť do všetkých druhov klimatizácie.

POUŽITIE: Vypnite klimatizáciu a ventilátor. Nastavte režim vnútornej cirkulácie a teplotu na minimum. Vymeňte peľový filter. Pred použitím pretrepte, rúrku vyrovnajte, aby aplikácia prebehla čo najlepšie a najjednoduchšie. Vložte koniec hadičky čo najhlbšie do vzduchového nasávacieho otvoru pod prístrojovou doskou. Dávkujte malé množstvo produktu, pomaly vyťahujte hadičku, aby vychádzajúca pena vyplnila vnútrajšok. Penu vychádzajúcu mimo mriežku vytrite pomocou tkaniny. Po použití počkajte 15 min., následne zapnite ventilátor na minimum. Postupne zvyšujte výkon na maximum, pritom dávajte pozor, aby pena nevytekala z vetracích mriežok. Po 10 min. nastavte parametre klimatizácie a vetranie podľa potreby.

Ďaľšie informácie nájdete v priloženom videu a v našom článku - Ako na to ...RECENZIE na tento produkt si ôžete prečíta TU:

Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.