LAMP DOCTOR 60g - renovuje reflektory

 
2,38 € s DPH (1,98 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


K2 LAMP DOCTOR - na renováciu zájdených reflektorov Pasta na strojovú alebo ručnú renováciu reflektorov. Mimoriadne rýchlo a trvale odstráni ryhy, zmatnenie, zmenu zafarbenia a...

Viac informácii
Kód: L3050
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 60 ml
Hmotnosť: 0.103 kg

K2 LAMP DOCTOR - na renováciu zájdených reflektorov

Pasta na strojovú alebo ručnú renováciu reflektorov. Mimoriadne rýchlo a trvale odstráni ryhy, zmatnenie, zmenu zafarbenia a žltý povlak. Po jej použití budú reflektory vyzerať ako nové. Je vhodná na leštenie povrchov z plexiskla napr. motocyklové štíty, okná v prívesoch, na lodiach a lietadlách.

POUŽITIE: mechanické leštenie: 1. Odporúča sa prikryť hrany susedných povrchov ochrannou páskou. 2. Veľmi zničené reflektory pred leštením zdrsniť skleným papierom č. 2000-3000. 3. Vyčistiť a odmastiť povrch napr. produktom K2 KLINET alebo inou tekutinou na umývanie okien. 4. Naniesť pastu na leštiacu hubku napr. K2 DURAFLEX - tvrdosť hubky vybrať podľa stupňa zničenia povrchu. 5. Pastu naniesť pomocou nízkych obrátok cca 600 obr./min a následne zvyšovať až do cca 1200 obr./min. a leštiť až do získania vysokého lesku. 6. Povrch očistiť pomocou mikrovlákna.

Ručné leštenie: 1. Vyčisťiť a odmastiť povrch napr. produktom K2 KLINETt alebo tekutinou na umývanie okien. 2. Pastu naniesť pomocou hubky alebo mikrovlákna a leštiť až do momentu získania lesku a hladkého povrchu. 3. Povrch očistiť pomocou mikrovlákna. UPOZORNENIE: Za účelom ochrany reflektorov pred opakovaným zažltnutím a zmatnením odporúčame použiť syntetický vosk K2 QUANTUM. Leštenie nie je vhodné vykonávať na priamom slnku. Vyhnúť sa prehriatiu lešteného povrchu.

Po renovácii reflektorov doporučujeme použiť produkt K2 LAMP PROTECT


Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.