SIL 100% Silikónový olej

SIL 100% Silikónový olej

SIL - 100% silikónový sprej

Mínusové teploty kombinované s vysokou vlhkosťou, sú hlavnými príčinami zamrznutia automobilových tesnení. Použitie K2 SIL 100% účinne predchádza týmto problémom.
Ako viete, jeseň-zima je obdobie vyznačujúce sa vysokou vlhkosťou a dažďom. Za takýchto okolností sú tesnenia dverí mokré alebo pokryté parou. Pri nízkych teplotách to má za následok, že gumové tesnenie primrzne ku karosérii. Začne praskať a tým strácať pružnosť, čo výrazne znižuje jeho tesnosť. A tak s príchodom zimy sa zvyšuje toto riziko poškodenia gumového tesnenia a jeho schopnosti tesniť. Aby ste tomu zabránili, bez toho, aby vznikli dodatočné náklady spojené s výmenou gumových dielov, namažte si prosím tesnenie silikónovým sprejom K2 Sil.

 

Prečo chrániť tesnenie? Produkt je vodeodolný a chráni gumové diely pred primrznutím. Súčasne zachováva vlastnosti tesnenia a chráni ho proti praskaniu a drveniu pri teplotách pod bodom mrazu. Odoláva teplotám v rozmedzí od mínus 50°C do +250°C. Neobsahuje žiadny tuk ani minerálne oleje, obsahuje až o 250% viac aktívneho kremíka. Vďaka vynikajúcim vlastnostiam prípravku K2 SIL 100%, tesnenie dosiahne vysoký lesk, pružnosť a získa svoju pôvodnú farbu.

Posledná vec, ktorú musíme vedieť - pred použitím prípravku K2 SIL 100%, starostlivo vysušte mäkkou handričkou gumové tesnenia alebo iné gumové súčiastky. Až potom naneste náš výrobok na gumové súčasti ktoré chcete ošetriť. Vtedy budú na dlhú dobu zachované vlastnosti gumových častí a vyhnete sa finančne náročným výmenám netesných gumových tesnení.


Oceňte našu radu kým príde zima - vyskúšajte náš produkt K2 SIL 100% silikónový sprej.

SIL - 100% Silicone Spray je plne profesionálny produkt na konzerváciu výrobkov z gumy a plastov. Ideálna ochrana proti zamrznutiu gumových tesnení dverí, batožinových priestorov a ďalších komponentov. Je bez zápachu a odolný voči vode. Chráni proti korózii. V porovnaní s ostatnými produktami na trhu, obsahuje až o 250% viac aktívneho kremíka. V jeho zložení nie sú minerálne oleje ani žiadne tuky. Jeho vlastnosti využijete v rozsahu teplôt od mínus 50° C +250°C.

POUŽITIE: Automobilový priemysel: dverné a okenné tesnenia a iné gumové vybavenie vozidla. Domácnosť: žalúzie, závesy, zásuvky. Priemysel: formy na výrobu obalov - antiadhézny.

Naneste tenkú vrstvu na povrch. Ak je to nutné, zotrite prebytok handrou.

Obsah: 50ml alebo 300ml

 

Späť na S I L I K Ó N O V Ý   O L E J  100% 09.02.2016