VENA 1L - samosušiaci šampón pH7

 
6,46 € s DPH (5,38 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


K2 VENA pH neutral - je vysoko koncentrovaný automobilový šampón s veľmi vysokými hydrofóbnymi vlastnosťami. Vytvára hustú a našuchorenú penu a zaisťuje správne...

Viac informácii
Kód: G141
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 1000 ml
Hmotnosť: 0.958 kg

K2 VENA pH neutral - je vysoko koncentrovaný automobilový šampón s veľmi vysokými hydrofóbnymi vlastnosťami.

Vytvára hustú a našuchorenú penu a zaisťuje správne šmýkanie rukavíc alebo špongií počas umývania. Poskytuje potešenie z práce nakoľko má aj veľmi príjemnú vôňu jahôd. HYDROFÓBNE vlastnosti zaručujú samosušiaci efekt. Po opláchnutí umytého povrchu vodou bude automaticky až 80% vody samočinne odvedené z karosérie. Šampón zvyšuje povrchové napätie, vďaka ktorému je voda odpudzovaná z povrchu laku. Má neutrálne pH čo ochraňuje vosky a nátery aplikované pred použitím autošampónu.
 
Spôsob použitia:
zriediť 20-50 ml na 10 litrov vody (vyššia koncentrácia zvyšuje hydrofóbnosť), pripravte si druhé vedro s vodou, ktoré sa použije na opláchnutie rukavíc, špongie alebo kefy. Umývanie auta aplikujte v tieni a začnite vrchom karosérie. Po umytí auta opláchnite veľkým množstvom vody, väčšina vody sa automaticky odvedie z karosérie na ktorej zostanú jednotlivé kvapky vody, ktoré by sa mali vysušiť (dovytierať) pomocou mikrovláknovej utierky.

Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.