VENOX 180g - obnovuje lak

 
4,78 € s DPH (3,98 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber ZDARMA (Bratislava a Nesvady)


K2 VENOX – obnovuje pôvodný vzhľad laku + hubka Ideálne odstraňuje škrabance a odreniny. Zdôrazní origálnu farbu a vráti lesk matnému laku. Ľahko sa nanáša a...

Viac informácii
Kód: G050
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 180 ml
Hmotnosť: 0.307 kg
Dokumenty: KATALÓG

K2 VENOX – obnovuje pôvodný vzhľad laku + hubka

Ideálne odstraňuje škrabance a odreniny. Zdôrazní origálnu farbu a vráti lesk matnému laku. Ľahko sa nanáša a leští. Regeneruje reflektory. Pomáha oddialiť pôsobenie oxidácie, vtáčieho trusu, živice a priemyselných odpadov. Má exotickú vôňu. Nezanecháva žiadne stopy ani šmuhy na plastových materiáloch. Je bezpečný pre laky. Hladký a lesklý lak bez škrabancov poteší oko a priťahuje zrak. Urobí automobil neprehliadnuteľným, výnimočným od iných áut. Bohužiaľ, slnenčné lúče, ktoré sa lomia na nerovnostiach laku zvyšujú viditeľnosť defektov, hlavne v jasných dňoch. Práve preto sme vytvorili produkt GOLD VENOX, aby vďaka svojej inovačnej formule vrátil laku jeho pôvodný lesk. Odstraňuje škrabance trvale, namiesto dočasného zamaskovania. Aj po niekoľkých umytiach sa škrabance na laku neobjavia. Vyskúšajte ako ľahko sa za pomoci VENOX-u dá vrátiť pôvodná farba svojmu automobilu.

POUŽITIE: Pred použitím dôkladne umyte a očistite lak. Naneste na lak pomocou špongie. Leštite až do úplného odstránenia defektov .Zvyšky produktu odstráňte pomocou mikrovlákna alebo mäkkej a čistej bavlnenej tkaniny.

ODPORÚČAME: Pre úplnú renováciu laku Vám odporúčame doplniť si celú sériu našich produktov K2 GOLD. Na leštenie laku použite vosk GOLD SPECTRUM. Na dlhotrvajúcu ochranu laku s diamantovým leskom použite GOLD QUANTUM. Na čistenie pneumatík s efektom mokrej pneumatiky použite GOLD SIGMA.


01. PREČO NAKUPOVAŤ OD NÁS:

- od roku 2005 sme VÝHRADNÝ DOVOZCA výrobcu značky K2 fi MELLE
- všetky nami ponúkané produkty sú KVALITNÉ ORIGINÁLY priamo od výrobcu
- disponujeme VLASTNÝM SKLADOM produktov K2
- objednávky vybavujeme v poradí v akom k nám prišli - EXPEDUJEME IHNEĎ alebo do 24 hodín
- nemáme REKLAMÁCIE, ak by predsa len nejaká bola, riešime ju okamžite
- ku všetkým produktom ponúkame ODBORNÚ POMOC
- pri osobnom odbere možnost VYSKÚŠAŤ ZDARMA niektoré produkty
- najlepšie CENY na trhu doporučené výrobcom

02. ZÁRUKA KVALITY OBCHODNEJ ZNAČKY K2 - U NÁS NAKUPUJETE S ISTOTOU !

Nové výrobky testujeme v dielňach doma i v zahraničí. Každý jeden je vyrobený s dôrazom na najmenšie detaily. Vrcholom úspechu v každej fáze výroby a distribúcie sú certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Takto si budujeme vzájomnú dôveru.

Vývoj a kvalita našich produktov nie je lacná záležitosť. Tieto náklady sa prenášajú aj do ceny výrobkov. Nakoľko sme výhradný dovozca výrobcu produktov K2 pre Slovensko od roku 2005, na našom webe prezentujeme nielen ceny doporučené výrobcom, ale aj ZÁRUKU kvality a ORIGINALITU produktov priamo od výrobcu.

VIAC IFORMÁCII SA DOZVIETE TU:Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.