VENOX 180g - obnovuje lak

 
4,61 € s DPH (3,84 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


K2 VENOX – obnovuje pôvodný vzhľad laku + hubka Ideálne odstraňuje škrabance a odreniny. Zdôrazní origálnu farbu a vráti lesk matnému laku. Ľahko sa nanáša a...

Viac informácii
Kód: G050
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 180 ml
Hmotnosť: 0.321 kg
Dokumenty: KATALÓG

K2 VENOX – obnovuje pôvodný vzhľad laku + hubka

Ideálne odstraňuje škrabance a odreniny. Zdôrazní origálnu farbu a vráti lesk matnému laku. Ľahko sa nanáša a leští. Regeneruje reflektory. Pomáha oddialiť pôsobenie oxidácie, vtáčieho trusu, živice a priemyselných odpadov. Má exotickú vôňu. Nezanecháva žiadne stopy ani šmuhy na plastových materiáloch. Je bezpečný pre laky. Hladký a lesklý lak bez škrabancov poteší oko a priťahuje zrak. Urobí automobil neprehliadnuteľným, výnimočným od iných áut. Bohužiaľ, slnenčné lúče, ktoré sa lomia na nerovnostiach laku zvyšujú viditeľnosť defektov, hlavne v jasných dňoch. Práve preto sme vytvorili produkt GOLD VENOX, aby vďaka svojej inovačnej formule vrátil laku jeho pôvodný lesk. Odstraňuje škrabance trvale, namiesto dočasného zamaskovania. Aj po niekoľkých umytiach sa škrabance na laku neobjavia. Vyskúšajte ako ľahko sa za pomoci VENOX-u dá vrátiť pôvodná farba svojmu automobilu.

POUŽITIE: Pred použitím dôkladne umyte a očistite lak. Naneste na lak pomocou špongie. Leštite až do úplného odstránenia defektov .Zvyšky produktu odstráňte pomocou mikrovlákna alebo mäkkej a čistej bavlnenej tkaniny.

ODPORÚČAME: Pre úplnú renováciu laku Vám odporúčame doplniť si celú sériu našich produktov K2 GOLD. Na leštenie laku použite vosk GOLD SPECTRUM. Na dlhotrvajúcu ochranu laku s diamantovým leskom použite GOLD QUANTUM. Na čistenie pneumatík s efektom mokrej pneumatiky použite GOLD SIGMA.


V reakcii na rastúce požiadavky našich zákazníkov vytvorili sme značku K2 GOLD. Tieto produkty sú najviac inovatívne v našom sortimente, ktoré bez kompromisov dokážu dosiahnuť čo najlepšieho výsledku. Vďaka ním je starostlivosť o automobil oveľa jednoduchšia ako doteraz a poskytuje 100% spokojnosť s konečným výsledkom. Spokojnosť produktov K2 Gold bola potvrdená v mnohých testoch. Zaručuje kvalitu a účinok bezprecedentnej úrovne iných kozmetických prípravkov dostupných na maloobchodnom trhu. Produkty K2 Gold sú ponúkané v zostave s iným výrobkom, vyznačujúce sa pôsobivým dizajnom, čím sa zaraďujú medzi iné prestížne značky výrobcov autokozmetiky.Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.