DIESEL - čistič trysiek

už od
1,46 € s DPH (1,22 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


K2 DIESEL 50ml - čistič trysiek Revolučný preparát vhodný do všetkých dieselových motorov. Jeho použitie ocenia nielen profesionáli, ale každý zodpovedný motorista....

Viac informácii
Kód: SUB032
Značka: K2

Dodávané objemy / varianty

DIESEL 50ml - čistič trysiek
DIESEL 50ml - čistič trysiek
Kód: ET3121
Dostupnosť:  skladom
Objem: 50 ml
Hmotnosť: 0.065 kg
Cena: 1,46 € s DPH (1,22 € bez DPH)
DIESEL GO! 250ml - čistič trysiek
DIESEL GO! 250ml - čistič trysiek
Kód: T321
Dostupnosť:  skladom
Objem: 250 ml
Hmotnosť: 0.280 kg
 
Cena: 3,74 € s DPH (3,12 € bez DPH)
DIESEL DICTUM 500ml - čistič trysiek
DIESEL DICTUM 500ml - čistič trysiek
Kód: W325
Dostupnosť:  skladom
Objem: 500 ml
Hmotnosť: 0.600 kg
Cena: 6,16 € s DPH (5,13 € bez DPH)

K2 DIESEL 50ml - čistič trysiek

Revolučný preparát vhodný do všetkých dieselových motorov. Jeho použitie ocenia nielen profesionáli, ale každý zodpovedný motorista. Vyčistí aj tie najviac znečistené vstrekovače, čo viditeľne zníži spotrebu paliva a emisie čierneho dymu. Obnovuje výkon motora a predlžuje jeho životnosť. Maže palivové čerpadlo, znižuje rast mikroorganizmov a chráni pred koróziou. POUŽITIE: Obsah fľaštičky vlejte do 40-80 l paliva. Pri silne znečistených tryskách postup zopakujte. UPOZORNENIE: Požite celý obsah naraz.

K2 DIESEL GO! 250ml - čistič trysiek

Ultramoderná rada príslušenstva K2 Go! je určené pre vodičov, ktorí chcú predĺžiť životnosť svojich automobilových komponentov. Doplnky z programu Go! chránia najcitlivejšie systémy motora a znižujú riziko nákladných porúch.
Profesionálny prostriedok na čistenie vstrekovačov vo forme prísady do nafty K2 Diesel Go! je univerzálna čistiaca receptúra ​​vyvinutá pre najnovšie naftové motory s vysokotlakovými vstrekovačmi common rail a systémom DPF.
Po pridaní do nafty K2 Diesel Go! rozpúšťa usadeniny tvorené vo vysokotlakových čerpadlách, vstrekovacích lištách, vstrekovačoch a jednotlivých vstrekovačov. Vďaka tomu čistí vstrekovače a vstrekovacie trysky a účinne zlepšuje atomizáciu vstrekovaného prúdu paliva.
K2 Diesel Go! má vynikajúce čistiace a mazacie vlastnosti, vďaka čomu predlžuje životnosť celého palivového systému.
Čistič vstrekovačov K2 Diesel Go! :
- čistí vstrekovače a zaisťuje správne rozstrekovanie paliva
- znižuje emisie pevných častíc, čo predlžuje životnosť filtra DPF, FAP
- obnovuje plný výkon lepšou atomizáciou paliva dodávaného vstrekovačmi
- zvyšuje životnosť vstrekovačov a palivového čerpadla
- uľahčuje štartovanie motora v zime
- znižuje spotrebu paliva
- zlepšuje pracovnú činnosť motora (čistí a upokojuje motor na voľnobežných otáčkach)
K2 Diesel Go! môže byť použitý pre všetky typy naftových motorov, je úplne bezpečný pre prvky ako: palivové čerpadlo, turbodúchadlo, EGR ventil, DPF filter, FAP, katalyzátor a palivové potrubie.
K2 Diesel Go! Bol vytvorený pre bežné používanie. Najlepšie je profylakticky ho použiť každých 10 000 kilometrov. Jedna 250 ml nádoba postačuje na 50-75 litrovú palivovú nádrž. Predávkovanie prípravkom (dokonca dvojnásobne) nie je pre motor škodlivé.
V prípade silne znečistených vstrekovačov a veľkých problémov s palivovým systémom odporúčame použiť K2 Diesel Dictum pripojiť priamo na palivovú prívodnú hadicu.
KAPACITA: 250ml + LIEVIK

K2 DIESEL DICTUM 500ml - čistič trysiek

K2 Diesel Dictum je super účinný prostriedok na odstraňovanie všetkých nánosov a nečistôt vytvorených v palivovom systéme dieselového motora. Odstraňuje usadeniny a nečistoty vstrekovačov, vstrekovacich čerpadiel ako aj vysokotlakovych čerpadiel. Eliminuje dym a nerovnomerný chod motora, znižuje spaľovanie, je 100% bezpečný pre celý palivový systém a predlžuje jeho životnosť. Je na 100% bezpečný pre všetky komponenty ako sú: turbína, ventil EGR, filter DPF alebo FAP, katalyzátor, palivové potrubia a palivové čerpadlo.
 
Spôsob použitia:
Profylaktické aplikovanie: Doplňte prídavnú látku K2 Diesel Dictum do palivovej nádrže a potom doplňte palivo do plnej nádrže.
Obsah prípravku vystačí na 60-80 l nafty. Dokonca aj dvojité predávkovanie prípravku nie je škodlivé pre motor.

Spôsob použitia v prípade problémov s motorom (pre skúsenejších užívateľov):
Odpojte palivové potrubie od palivového filtra. Vložte nasávacie ale aj spätné potrubie (hadičku) do prípravku K2 Dictum. (teda namiesto paliva z hlavnej nádrže bude vysokotlakové čerpadlo nasávať priamo prípravok K2 Diesel Dictum).
Spustite motor a nechajte ho bežať pri nízkych rýchlostiach - vysokotlakové čerpadlo bude nasávať pírpavok K2 Dictum namiesto motorovej nafty z nádrže. Dávajte pozor, aby bola hadička stále ponorená v prípravku K2 Dictum. POZOR: Operáciu musíte ukončiť pred vyminutím celého prípravku - to znamená že musíte motor vypnúť skôr ako sa vyprázdni prípravok z plechovky aby sa nezavzdušnil palivový systém!!! To je veľmi dôležité a na toto treba neustále myslieť... Zvyšok prípravku môžete vliať do nádrže.

Ak výrobok nechcete použiť vyššie uvedeným spôsobom, celý obsah prípravku pridajte do 60-80 litrov nafty
(plná palivová nádrž) - profylaktické aplikovanie.

Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.