DIESEL - čistič trysiek

už od
1,62 € s DPH (1,35 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber ZDARMA (Bratislava a Nesvady)


K2 DIESEL 50ml - čistič trysiek Revolučný preparát vhodný do všetkých dieselových motorov. Jeho použitie ocenia nielen profesionáli, ale každý zodpovedný motorista....

Viac informácii
Kód: SUB032
Značka: K2

Dodávané objemy / varianty

DIESEL 50ml - čistič trysiek
DIESEL 50ml - čistič trysiek
Kód: ET3121
Dostupnosť:  skladom
Objem: 50 ml
Hmotnosť: 0.096 kg
Cena: 1,62 € s DPH (1,35 € bez DPH)
DIESEL GO! 250ml - čistič trysiek
DIESEL GO! 250ml - čistič trysiek
Kód: T321
Dostupnosť:  skladom
Objem: 250 ml
Hmotnosť: 0.270 kg
 
Cena: 4,39 € s DPH (3,66 € bez DPH)
DIESEL DICTUM 500ml - čistič trysiek
DIESEL DICTUM 500ml - čistič trysiek
Kód: W325
Dostupnosť:  skladom
Objem: 500 ml
Hmotnosť: 0.540 kg
Cena: 6,49 € s DPH (5,41 € bez DPH)
DIESEL DICTUM SET 500ml
DIESEL DICTUM SET 500ml
Kód: W324
Dostupnosť:  skladom
Objem: 500 ml
Hmotnosť: 0.570 kg
Cena: 14,93 € s DPH (12,44 € bez DPH)

K2 DIESEL 50ml - čistič trysiek

Revolučný preparát vhodný do všetkých dieselových motorov. Jeho použitie ocenia nielen profesionáli, ale každý zodpovedný motorista. Vyčistí aj tie najviac znečistené vstrekovače, čo viditeľne zníži spotrebu paliva a emisie čierneho dymu. Obnovuje výkon motora a predlžuje jeho životnosť. Maže palivové čerpadlo, znižuje rast mikroorganizmov a chráni pred koróziou. POUŽITIE: Obsah fľaštičky vlejte do 40-80 l paliva. Pri silne znečistených tryskách postup zopakujte. UPOZORNENIE: Požite celý obsah naraz.

K2 DIESEL GO! 250ml - čistič trysiek

Ultramoderná rada príslušenstva K2 Go! je určené pre vodičov, ktorí chcú predĺžiť životnosť svojich automobilových komponentov. Doplnky z programu Go! chránia najcitlivejšie systémy motora a znižujú riziko nákladných porúch.
Profesionálny prostriedok na čistenie vstrekovačov vo forme prísady do nafty K2 Diesel Go! je univerzálna čistiaca receptúra ​​vyvinutá pre najnovšie naftové motory s vysokotlakovými vstrekovačmi common rail a systémom DPF.
Po pridaní do nafty K2 Diesel Go! rozpúšťa usadeniny tvorené vo vysokotlakových čerpadlách, vstrekovacích lištách, vstrekovačoch a jednotlivých vstrekovačov. Vďaka tomu čistí vstrekovače a vstrekovacie trysky a účinne zlepšuje atomizáciu vstrekovaného prúdu paliva.
K2 Diesel Go! má vynikajúce čistiace a mazacie vlastnosti, vďaka čomu predlžuje životnosť celého palivového systému.
Čistič vstrekovačov K2 Diesel Go! :
- čistí vstrekovače a zaisťuje správne rozstrekovanie paliva
- znižuje emisie pevných častíc, čo predlžuje životnosť filtra DPF, FAP
- obnovuje plný výkon lepšou atomizáciou paliva dodávaného vstrekovačmi
- zvyšuje životnosť vstrekovačov a palivového čerpadla
- uľahčuje štartovanie motora v zime
- znižuje spotrebu paliva
- zlepšuje pracovnú činnosť motora (čistí a upokojuje motor na voľnobežných otáčkach)
K2 Diesel Go! môže byť použitý pre všetky typy naftových motorov, je úplne bezpečný pre prvky ako: palivové čerpadlo, turbodúchadlo, EGR ventil, DPF filter, FAP, katalyzátor a palivové potrubie.
K2 Diesel Go! Bol vytvorený pre bežné používanie. Najlepšie je profylakticky ho použiť každých 10 000 kilometrov. Jedna 250 ml nádoba postačuje na 50-75 litrovú palivovú nádrž. Predávkovanie prípravkom (dokonca dvojnásobne) nie je pre motor škodlivé.
V prípade silne znečistených vstrekovačov a veľkých problémov s palivovým systémom odporúčame použiť K2 Diesel Dictum pripojiť priamo na palivovú prívodnú hadicu.
KAPACITA: 250ml + LIEVIK

K2 DIESEL DICTUM 500ml - čistič trysiek

K2 Diesel Dictum je super účinný prostriedok na odstraňovanie všetkých nánosov a nečistôt vytvorených v palivovom systéme dieselového motora. Odstraňuje usadeniny a nečistoty vstrekovačov, vstrekovacich čerpadiel ako aj vysokotlakovych čerpadiel. Eliminuje dym a nerovnomerný chod motora, znižuje spaľovanie, je 100% bezpečný pre celý palivový systém a predlžuje jeho životnosť. Je na 100% bezpečný pre všetky komponenty ako sú: turbína, ventil EGR, filter DPF alebo FAP, katalyzátor, palivové potrubia a palivové čerpadlo.
 
Spôsob použitia:
Profylaktické aplikovanie: Doplňte prídavnú látku K2 Diesel Dictum do palivovej nádrže a potom doplňte palivo do plnej nádrže.
Obsah prípravku vystačí na 60-80 l nafty. Dokonca aj dvojité predávkovanie prípravku nie je škodlivé pre motor.

Spôsob použitia v prípade problémov s motorom (pre skúsenejších užívateľov):
Odpojte palivové potrubie od palivového filtra. Vložte nasávacie ale aj spätné potrubie (hadičku) do prípravku K2 Dictum. (teda namiesto paliva z hlavnej nádrže bude vysokotlakové čerpadlo nasávať priamo prípravok K2 Diesel Dictum).
Spustite motor a nechajte ho bežať pri nízkych rýchlostiach - vysokotlakové čerpadlo bude nasávať pírpavok K2 Dictum namiesto motorovej nafty z nádrže. Dávajte pozor, aby bola hadička stále ponorená v prípravku K2 Dictum. POZOR: Operáciu musíte ukončiť pred vyminutím celého prípravku - to znamená že musíte motor vypnúť skôr ako sa vyprázdni prípravok z plechovky aby sa nezavzdušnil palivový systém!!! To je veľmi dôležité a na toto treba neustále myslieť... Zvyšok prípravku môžete vliať do nádrže.

Ak výrobok nechcete použiť vyššie uvedeným spôsobom, celý obsah prípravku pridajte do 60-80 litrov nafty
(plná palivová nádrž) - profylaktické aplikovanie.

K2 DIESEL DICTUM 500ml SET – na dokonalé čistenie naftových vstrekovačov

K2 DIESEL DICTUM čistič naftových vstrekovačov common rail je univerzálny prípravok, ktorý odstraňuje všetky nečistoty a karbónové usadeniny vznikajúce v palivovom systéme naftových motorov. Na základe inovatívnej receptúry rozpúšťa usadeniny vytvorené vo vysokotlakových čerpadlách, vstrekovacích potrubiach, vstrekovačoch a v jednotkových vstrekovačoch. Vďaka tomu čistí vstrekovače a trysky vstrekovačov a účinne zlepšuje atomizáciu vstrekovaného prúdu paliva. Má vynikajúce čistiace a mazacie vlastnosti, čo predlžuje životnosť celého energetického systému. Nevysušuje vstrekovače, čistí ich od pripečených nečistôt a použité silné mazacie zložky zaisťujú optimálne mazanie, vďaka čomu vstrekovače fungujú dlhšie bez poruchy.

Multifunkčný čistič vstrekovačov K2 Diesel Dictum:

- znižuje spaľovanie čistením vstrekovačov a obnovením správnej atomizácie vstrekovaného prúdu paliva
- výrazne znižuje problém dymivosti (čierny dym charakteristický pre dieselové motory) obmedzením množstva škodlivých výparov vypúšťaných do atmosféry
- uľahčuje štartovanie motora v zime
- maže a chráni energetický systém pred koróziou, čím výrazne predlžuje životnosť vstrekovačov a palivového čerpadla
- zvyšuje výkon motora
- znižuje hluk a doladí otáčky motora pri voľnobehu

 K2 Diesel Dictum je úplne bezpečný pre všetky prvky ako: palivové čerpadlo, turbodúchadlo, EGR ventil, DPF filter, katalyzátor a palivové vedenie. Účinok čistenia vstrekovačov pomocou K2 Diesel Dictum je okamžite cítiť. Ihneď po dokončení operácie motor beží hladko a výfukové plyny sú viditeľne čistejšie. Odporúča sa čistiť vstrekovače nafty raz alebo dvakrát ročne. Pravidelné používanie čističa vstrekovačov K2 udrží vysokú účinnosť vstrekovacieho systému a zníži riziko poškodenia. Na fotografiách je znázornený účinok K2 Diesel Dictum. Čistý filter zachytával nečistoty, vyplavený zo vstrekovačov K2 Diesel Dictum.

 
Ako používať čistič vstrekovačov K2 Diesel Dictum?

 Používanie K2 Diesel Dictum nie je ťažké. Zakúpením palivového filtra a gumovej hadice môžete vykonať čistiaci postup sami. Upozornenie: Gumová hadica je potrebná len vtedy, keď sú palivové vedenia príliš hrubé na to, aby sa dali vložiť spolu do plechovky s prípravkom.

Súprava na čistenie vstrekovačov K2 Diesel Dictum vám pomôže vyriešiť typické problémy naftového motora. Preventívne použitie: Nalejte aditívum do palivovej nádrže a potom ju doplňte. Obsah plechovky vystačí na 60-80 litrov nafty. Ani dvojnásobné predávkovanie prípravkom nie je pre motor škodlivé.

Aplikovanie v prípade problémov s motorom: Odpojte palivové potrubie od palivového filtra. Vložte obe potrubia: sacie a spätné potrubie do plechovky s K2 Diesel Dictum (takto bude vysokotlakové čerpadlo namiesto paliva z hlavnej nádrže priamo nasávať K2 Diesel Dictum). Naštartujte motor, nechajte ho bežať pri nízkych otáčkach a spotrebujte prípravok. Operácia bude dokončená po spotrebovaní obsahu plechovky. Pred spotrebovaním celého produktu vypnite motor, aby sa do palivového systému nedostal vzduch. Zvyšné množstvo produktu je možné pridať do palivovej nádrže.

Ak nie je možné použiť prípravok vyššie uvedeným spôsobom, môžete celý obsah balenia pridať do 60-80 litrov nafty (plná palivová nádrž).

 

Sada obsahuje:

  • Prostriedok K2 Diesel DICTUM
  • Palivový filter – pre 8 mm hadice
  • Hadica – hrúbka 8 mm, dĺžka 2 m
  • Konektor 7,89 samec – pre zásuvky 7,89 samice a hadice s hrúbkou 8 mm
  • Konektor 9,49 samec – pre zásuvky 9,49 samice a hadice s hrúbkou 8 mm
  • Zásuvka 7,89 – pre zástrčku 7,89 a pre hadice s hrúbkou 8 mm
  • Zásuvka 9,49 – pre zástrčku 7,89 a pre hadice hrúbky 8 mm
  • Spojka 8×8 mm 2 ks – na pripojenie 8 mm hadíc
  • Kovové svorky 2 ks

01. PREČO NAKUPOVAŤ OD NÁS:

- od roku 2005 sme VÝHRADNÝ DOVOZCA výrobcu značky K2 fi MELLE
- všetky nami ponúkané produkty sú KVALITNÉ ORIGINÁLY priamo od výrobcu
- disponujeme VLASTNÝM SKLADOM produktov K2
- objednávky vybavujeme v poradí v akom k nám prišli - EXPEDUJEME IHNEĎ alebo do 24 hodín
- nemáme REKLAMÁCIE, ak by predsa len nejaká bola, riešime ju okamžite
- ku všetkým produktom ponúkame ODBORNÚ POMOC
- pri osobnom odbere možnost VYSKÚŠAŤ ZDARMA niektoré produkty
- najlepšie CENY na trhu doporučené výrobcom

02. ZÁRUKA KVALITY OBCHODNEJ ZNAČKY K2 - U NÁS NAKUPUJETE S ISTOTOU !

Nové výrobky testujeme v dielňach doma i v zahraničí. Každý jeden je vyrobený s dôrazom na najmenšie detaily. Vrcholom úspechu v každej fáze výroby a distribúcie sú certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Takto si budujeme vzájomnú dôveru.

Vývoj a kvalita našich produktov nie je lacná záležitosť. Tieto náklady sa prenášajú aj do ceny výrobkov. Nakoľko sme výhradný dovozca výrobcu produktov K2 pre Slovensko od roku 2005, na našom webe prezentujeme nielen ceny doporučené výrobcom, ale aj ZÁRUKU kvality a ORIGINALITU produktov priamo od výrobcu.

VIAC IFORMÁCII SA DOZVIETE TU:Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.