ÍLOVITÁ HLINKA NA LAK

už od
5,42 € s DPH (4,52 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber BRATISLAVA zdarma


K2 Ílovitá hlinka na lak Mäkká a pružná hlina na odstraňovanie škvŕn od farby, ktorú nie je možné odstrániť pri štandardnom čistení (dekontaminácia)....

Viac informácii
Kód: SUB034
Značka: K2

Dodávané objemy / varianty

ÍLOVITÁ HLINA NA LAK 60g - odstraňuje nečistoty
ÍLOVITÁ HLINA NA LAK 60g - odstraňuje nečistoty
Kód: L701
Dostupnosť:  skladom
Objem: 60 ml
Hmotnosť: 0.096 kg
Cena: 5,42 € s DPH (4,52 € bez DPH)
ÍLOVITÁ HLINA NA LAK 200g - odstraňuje nečistoty
ÍLOVITÁ HLINA NA LAK 200g - odstraňuje nečistoty
Kód: L700
Dostupnosť:  skladom
Objem: 200 ml
Hmotnosť: 0.222 kg
Cena: 20,96 € s DPH (17,47 € bez DPH)

K2 Ílovitá hlinka na lak

Mäkká a pružná hlina na odstraňovanie škvŕn od farby, ktorú nie je možné odstrániť pri štandardnom čistení (dekontaminácia). Dôkladne vyzbiera nečistoty v mikrotrhlinách laku, decht, stopy hmyzu, náletové nečistoty z premávky a iné nečistoty. Je bezpečný pre všetky typy lakov - nezaťažuje a nepošriabe povrch laku. Odporúča sa používať pred leštením, nanášaním voskov a na pravidelné obnovovanie náteru. Je tiež vynikajúci na čistenie hliníkových ráfikov od odolných nečistôt z brzdových doštičiek. Ľahko sa miesi v ruke, čo veľmi uľahčuje jeho používanie. Aby sa hlinka ľahšie šmýkala po lakovanej časti, odporúčame povrch najskôr nastriekať voskom K2 SPECTRUM alebo vodou s autošampónom, napr. K2 EXPRESS. Po skončení čistenia laku hlinkou, odporúčame povrch chrániť ochranným voskom K2 QUANTUM a pravidelne ho obnovovať tekutým voskom K2 SPECTRUM.

Ako používať: Odtrhnite 10-20 g hliny. V rukách vytvarujte plochý disk. Povrch laku by ste mali pripraviť, ako je uvedené vyššie. Používajte spolu s ílovitými mazivami alebo s vodou a šampónom pre automobily ako sme už uviedli. Povrch laku zaroste tekutinou a potom ho pretierajte hlinou, aby ste odstránili nečistoty. Hneď ako hlina zhromaždí príslušné množstvo nečistôt, premasírujte znečistený povrch hliny smerom dovnútra a plochý disk znova vytvarujte.
Hmotnosť: 60g alebo 200g.

Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.