GRAVON REFILL 50ml - keramická ochrana laku 5rokov

 
24,16 € s DPH (20,13 € bez DPH)

ZÁRUKA originality a kvality

Osobný odber ZDARMA (Bratislava a Nesvady)


K2 GRAVON - keramická ochrana laku na 5 rokov Predstavujeme najtrvanlivejšiu formu ochrany laku známu na celom svete. Ide o technológiu založenú na ultra tvrdom keramickom kremíku. Trvanlivosť...

Viac informácii
Kód: G031
Značka: K2
Dostupnosť:  skladom
Objem: 50 ml
Hmotnosť: 0.161 kg

K2 GRAVON - keramická ochrana laku na 5 rokov

Predstavujeme najtrvanlivejšiu formu ochrany laku známu na celom svete. Ide o technológiu založenú na ultra tvrdom keramickom kremíku. Trvanlivosť keramického povlaku je mnohonásobne vyššia ako u najlepších voskov. Náter je odolný voči pôsobeniu alkalickými chemikáliami, znižuje riziko poškriabania laku, chráni pred vyblednutím farby a vtáčím trusom. Povlak sa vyznačuje extrémne trvanlivou hydrofóbnosťou, tj. schopnosťou odpudzovať vodu vo forme jednotlivých kvapiek vody. Preto má lak chránený K2 GRAVON samočistiace vlastnosti. Lak chránený K2 GRAVON získava ďalšiu ochrannú vrstvu s hrúbkou 2-3 mikróny.

TECHNOLÓGIA:
Na základe najnovších technológií sme vytvorili produkt pre najnáročnejších automobilových nadšencov, ktorý zaisťuje 100% spokojnosť s konečným výsledkom. Keramický povlak K2 GRAVON je jedným z najinovatívnejších produktov v našej ponuke, založenom na nanotechnológiách, navrhnutých nekompromisne pre najlepší výsledok.

EFEKTÍVNOSŤ:
50 ml fľaša je dostačujúca na 3 vrstvy na veľký osobný automobil (je viac ako pravdepodobné, že ostane ešte aj na ochranu diskov kolies).

VLASTNOSTI VÝROBKU:
K2 GRAVON chráni povrchy pred poškriabaním, nečistotami, ÚV žiarením, soľou, vtáčím trusom, živicou, ako aj zvyškov po hmyze, koróziou a mechanickými poškodeniami spôsobené napr. odlietavajúcimi kamienkami. Znižuje riziko poškodenia vysokého lesku laku, najmä kruhových škrabancov viditeľných na priamom slnku. Vďaka keramickému povlaku nie je potrebné voskovanie automobilu a kvôli vynikajúcemu odpudzovaniu nečistôt a samočistiacim vlastnostiam môže znížiť frekvenciu čistenia. Na rozdiel od voskov sa keramický povlak nezmyje ani použitím chemických čistiacich prípravkov, vďaka čomu je to najtrvalejší známi spôsob zabezpečenia laku. Jediným spôsobom odstránenia laku je strojové leštenie. Zabezpečí tiež ochranu pred grafitmi, tým že nanesená farba sa neviaže s povrchom laku a preto sa dá ľahko odstrániť. Možno ho použiť aj na gumu, plast, sklo a kov. K2 GRAVON má veľmi kladné a vynikajúce recenzie od používateľov z automobilového, lodného a leteckého priemyslu. Je perfektne prispôsobený k ochrane diskov kolies proti negatívnym účinkom padajúcich pilín z brzdových platničiek.
Keramický ochranný povlak má veľkú odolnosť voči chemikáliám, ktoré ničia tradičnú voskovú ochranu a lak. Odolnosť voči nečistotám je zabezpečená vďaka vynikajúcej schopnosti povlaku na odpudzovanie nečistôt a vody, čím zostane lak dlhšie čistý a jeho umývanie je ľahšie a rýchlejšie. Dlhotrvajúcu ochranu celého laku zabezpečí dôkladne nanesený produkt na cca 5 rokov. Keramický povlak vytvára vysoký lesk ktorý má niekoľko krát vyššie stupne lesku ako tradičné výrobky na leštenie automobilových lakov.

SPôSOB POUŽITIA:
Dôležité upozornenia pre optimálne použitie:
1. Teplota pri aplikovaní má byť od 10°C do 35°C.
2. Ochranný povlak treba nanášať v uzatvorenom priestore alebo v tieni.
3. Nenanášať v nadmerne vlhkom prostredí.

PRÍPRAVA POVRCHU PRED APLIKOVANÍM VÝROBKU:
1. Umyť a dôkladne vysušiť lak.
2. Povrch musí byť zbavený smoly, nečistôt, zbytkov vosku alebo továrenskej ochrany laku. Pre úplné odstránenie všetkých nečistôt zachytených v mikro póroch laku, odporúčame použiť K2 ÍLOVITÁ HLINA NA LAK.
3. Poškodený lak je vopred potrebné strojovo preleštiť s prípravkom napr.: K2 LUSTER.

APLIKÁCIA:
1. Pred začatím nanášania keramického povlaku je potrebné dôkladne odmastiť povrch prípravkom K2 KLINET alebo K2 KLINET PRO s použitím mikrovlákna K2 BONA.
2. Fľaštičku dôkladne pretrepať, naniesť 6-8 kvapiek na suchú tkaninu ovinutú na aplikátore (prvé aplikovanie môže byť výdatnejšie na impregnáciu aplikátora).
3. Aplikovať krížovo, jedenkrát na povrch nie väčší ako 50x50 cm.
4. Po 3-5 min. po nanesení pri teplote cca 20°C vyleštiť povrch pomocou mikrovlákna (vyššia teplota čas schnutia skracuje, nižšia predlžuje). NEDOPUSTIŤ, ABY POVLAK NA LAKU ZASCHOL! (v tomto prípade môže byť povlak odstránený iba leštením)
5. Po nanesení a vyleštení prvej vrstvy počkať minimálne 1 hodinu. Veľmi vysoká trvanlivosť je dosiahnutá už po nanesení jednej vrstvy. Je však doporučené naniesť 2 alebo dokonca 3 vrstvy na získanie maximálnej trvanlivosti.

PO APLIKÁCII:
1. Odstaviť automobil na suchom mieste minimálne na 8 hodín.
2. V nasledujúcich 7 dňoch auto neumývať so žiadnymi chemickými prípravkami.
3. Pre pravidelnú údržbu náteru (cca 3-6 mesiacov) odporúčame použiť produkt K2 GRAVON RELOAD DETAILER.

01. PREČO NAKUPOVAŤ OD NÁS:

- od roku 2005 sme VÝHRADNÝ DOVOZCA výrobcu značky K2 fi MELLE
- všetky nami ponúkané produkty sú KVALITNÉ ORIGINÁLY priamo od výrobcu
- disponujeme VLASTNÝM SKLADOM produktov K2
- objednávky vybavujeme v poradí v akom k nám prišli - EXPEDUJEME IHNEĎ alebo do 24 hodín
- nemáme REKLAMÁCIE, ak by predsa len nejaká bola, riešime ju okamžite
- ku všetkým produktom ponúkame ODBORNÚ POMOC
- pri osobnom odbere možnost VYSKÚŠAŤ ZDARMA niektoré produkty
- najlepšie CENY na trhu doporučené výrobcom

02. ZÁRUKA KVALITY OBCHODNEJ ZNAČKY K2 - U NÁS NAKUPUJETE S ISTOTOU !

Nové výrobky testujeme v dielňach doma i v zahraničí. Každý jeden je vyrobený s dôrazom na najmenšie detaily. Vrcholom úspechu v každej fáze výroby a distribúcie sú certifikáty ISO 9001 a ISO 14001. Takto si budujeme vzájomnú dôveru.

Vývoj a kvalita našich produktov nie je lacná záležitosť. Tieto náklady sa prenášajú aj do ceny výrobkov. Nakoľko sme výhradný dovozca výrobcu produktov K2 pre Slovensko od roku 2005, na našom webe prezentujeme nielen ceny doporučené výrobcom, ale aj ZÁRUKU kvality a ORIGINALITU produktov priamo od výrobcu.

VIAC IFORMÁCII SA DOZVIETE TU:Pokiaľ ste súkromná osoba so záujmom o naše výrobky, tieto si môžete objednať dobierkou.
(k cene je prirátané poštovné, viď. obchodné podmienky)
Cenník maloobchodným a veľkoobchodným predajcom bude poskytnutý na vyžiadanie, po predchádzajúcej registrácii.